Search
Close this search box.

Poslední Buly: ročník 2008 se rozloučil se sezónou prvním místem

Poslední větší příležitostí zahrát si v letošní sezóně měli náchodští hráči na svém stadionu při turnaji o Putovní pohár starosty města, který HCN uspořádal v sobotu 24.3.

Protivníky byly týmy HC Trutnov, družstvo WTH MUKS Wroclaw (PL) a hráči Stadionu Nový Bydžov .
Jak název napověděl, domácím se turnaj vydařil. Výsledkově to vypadalo následovně: s HC Trutnov dva vyrovnané zápasy (1:2, 4:1) se Stadionem Nový Bydžov vyrovnaně, ale s bodovou převahou (0:0, 5:3) a s polským WTH dvě celkem hladké výhry (5:0, 6:2). Náchodští si těmito výsledky zajistili první místo v turnaji před Trutnovem, který v posledním zápase turnaje dvakrát remizoval s Novým Bydžovem a tento výsledek mu těsně zaručil druhé místo právě před týmem Bydžova. A konečně, čtvrté místo si výkony, které se postupně zlepšovaly, ale zároveň nestačily na tuzemskou konkurenci, získali hráči WTH Wroclaw.

Turnajové dění zpestřily dovednostní soutěže, kde se objevil nejrychlejší bruslař, nejpřesnější střelec, nejrychlejší střelec, nejšikovnější brankář nebo týmová soutěž. I tam se hráčům Náchoda dařilo. Starosta města pan J. Birke tak mohl předat putovní pohár domácím, předat ceny a vyhlásit nejužitečnějšího hráče z každého týmu. Na závěr je na místě ocenit práci týmu organizátorů, sponzorů i dalších, kteří se na uspořádání turnaje jakkoliv podíleli.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient