Pomůžete lounským policistům objasnit dopravní nehodu?

Policisté z dopravního inspektorátu Louny prověřují dopravní nehodu, která se odehrála 22. května v 19 hodin. V této době došlo ke střetu mladistvé chodkyně s vozidlem Škoda Octavia šedé barvy. Dle dosavadních informací mělo k dopravní nehodě dojít v ulici Osvoboditelů na vyznačeném přechodu pro chodce, který se nachází poblíž křižovatky s ulicí Purkyňova.

Policisté vyčerpali všechny možnosti při svém šetření a tentokrát se obracejí na případné svědky z řad veřejnosti. Pokud by mohli poskytnout informace k této dopravní nehodě, mohou je předat přímo policistům na dopravním inspektorátu Louny osobně nebo zatelefonovat na číslo 974445600. Případně indicie předat na tísňové lince 158.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.