Pomozte najít karlovarským kriminalistům pohřešovaného chlapce

CHROMEK ADAM

Datum narození 12.10.2003
Pátrání vyhlášeno 6.11.2018
Bydliště – okres KARLOVY VARY
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška 170 až 175 cm
Zdánlivé stáří 15 až 16 let

Popis osoby
POSTAVA hubená
BARVA VLASŮ hnědé
TVAR VLASŮ rovné
BARVA OČÍ hnědá

Karlovarští kriminalisté pátrají po pohřešovaném 15letém chlapci z Bražce, který je asi 170 – 175 cm vysoké hubené postavy, má hnědé oči a hnědé krátké vlasy.

Po pohřešovaném chlapci pátrá babička, které se naposledy ozval v pondělí dne 5. 11. 2018 v 16:00 hodin s tím, že nestíhá autobus z Karlových Varů domů. Od této doby se neozval a mobilní telefon má v současné době nedostupný. V minulosti již několikrát nepřišel domů včas. Netrpí žádnou nemocí a neužívá žádné léky. Naposledy měl na sobě modré plísňové džíny s dírami, červeno-černou kostkovanou mikinu s kapucí, lesklou bundu černé barvy, černé botasky bez značky a černý batoh s šedým prokreslením.

V případě jakýchkoliv informací k pohřešovanému chlapci volejte na bezplatnou telefonní linku 158 nebo se obraťte na nejbližší policejní služebnu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.