Search
Close this search box.

Pomozte městu Karlovy Vary vybrat nejkrásnější vánoční ozdobu

Poraďte městu s výběrem nejkrásnější vánoční ozdoby vytvořené dětmi. Výtvarná díla přihlášená do soutěže Vánoční tvoření, kterou vyhlásila primátorka města Karlovy Vary Andrea Pfeffer Ferklová, najdete na facebookovém profilu magistrátu města.

Motivy ani technika nebyly limitovány. Přihlášená díla zhodnotí komise složená ze zástupců vedení města a přizvaných výtvarníků. Při výběru vítězů přihlédne k hlasování na facebooku.

Vyhlášení vítězů proběhne v rámci předvánočního setkání s primátorkou města Andreou Pfeffer Ferklovou, která autorům vítězných děl předá věcné ceny. Oceněny budou tři práce v každé kategorii. Soutěžní výtvory budou následně vystaveny v prostorách Městské knihovny Karlovy Vary.

Všechny práce si můžete prohlédnout a ohodnotit na facebookovém profilu města. Rozdělené jsou do čtyř sérií (kategorie 3 až 5 let, kategorie 6 až 10 let – dvě série, kategorie 11 až 14 let).

Hlasování skončí 12. 12. ve 12:00.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient