Pomáháme občanům. Obyvatelé na Lavického budou mít nové parkoviště i chodník

Před několika měsíci jsme Vás informovali o žádosti obyvatel, kteří žijí na ulici Lavického. Obrátili se na nás s prosbou o pomoc při řešení problematiky parkování. Situaci již projednali s příslušnými orgány na městském úřadě, ovšem doposud byly všechny jejich podněty a připomínky ignorovány.

Občané se setkali s našimi zástupci v jednotlivých městských komisích. Konkrétně s Blankou Kutinovou, která je členkou komise pro rozvoj města, a Alešem Novákem, členem dopravní komise. Společně došlo ke zhodnocení situace a na jednání dopravní komise města Třebíče byly podány konkrétní návrhy na řešení problému.

Na příštím jednání dopravní komise bylo toto téma znovu otevřeno již po projednání na městském úřadě. Navrhované varianty byly zhodnoceny a následně bylo předložen finální výsledek. Ten zahrnuje vybudování nových parkovacích míst v jižní části ulice Lavického. Současně by měl být postaven i nový chodník, který bude spojovat ulice Lavického a Táborská.

Jsme rádi, že jsme mohli být obyvatelům nápomocni v řešení jejich problému a pomoci jim v jednání s radnicí. Děkujeme paní Lence Vídenské z odboru dopravy a komunálních služeb a také dalším osobám, které se podíleli na vyřešení tohoto dlouhodobého problému. Věříme, že podobných úspěšných projektů bude přibývat. Potřebujete i Vy naši pomoc, nebo s Vámi radnice nekomunikuje? Ozvěte se nám. Buď zde na webu, nebo prostřednictvím naší facebookové stránky či přímo konkrétním lidem z naší organizace. Rádi Vám pomůžeme. Jsme tu pro Vás.

Třebíč Občanům!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient