Policisté zadrželi tři muže, kteří řídili pod vlivem návykových látek

Policisté z obvodního oddělení ze Sušice kontrolovali v obci Hrádek u Sušice řidičku vozidla. V neděli 21. října tohoto roku v osmnáct hodin zastavili čtyřiadvacetiletou ženu z Klatov, která řídila vozidlo značky VW Polo. Test na návykové látky řidička měla pozitivní na amfetamin a metamfetamin. Navíc žena ve vozidle měla plastovou krabičku s bílou krystalickou látkou, kterou policisté zajistili.

V Klatovech na ulici Fr. Šmilovského byl kontrolován v pondělí 22. října řidič, který jel s vozidlem značky Fiat Punto. Policisté zastavili devětatřicetiletého muže z Plánicka deset minut před dvaadvacátou hodinou. Test měl pozitivní na amfetamin.

S traktorem značky Zetor jel po komunikaci mezi obcí Milčice v pondělí 22. října sedmatřicetiletý muž z obce na Plánicku. Policisté jej zastavili deset minut po dvaadvacáté hodině. Provedený test měl pozitivní na amfetamin.

Policisté ženu dva muže převezli do zdravotnických zařízení, kde se podrobili lékařským vyšetřením i odběrům biologického materiálu.

Řidiči jsou podezřelí ze spáchání přestupků, který budou předány správnímu orgánu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.