Policisté zadrželi tři muže, kteří řídili pod vlivem návykových látek

Policisté z obvodního oddělení ze Sušice kontrolovali v obci Hrádek u Sušice řidičku vozidla. V neděli 21. října tohoto roku v osmnáct hodin zastavili čtyřiadvacetiletou ženu z Klatov, která řídila vozidlo značky VW Polo. Test na návykové látky řidička měla pozitivní na amfetamin a metamfetamin. Navíc žena ve vozidle měla plastovou krabičku s bílou krystalickou látkou, kterou policisté zajistili.

V Klatovech na ulici Fr. Šmilovského byl kontrolován v pondělí 22. října řidič, který jel s vozidlem značky Fiat Punto. Policisté zastavili devětatřicetiletého muže z Plánicka deset minut před dvaadvacátou hodinou. Test měl pozitivní na amfetamin.

S traktorem značky Zetor jel po komunikaci mezi obcí Milčice v pondělí 22. října sedmatřicetiletý muž z obce na Plánicku. Policisté jej zastavili deset minut po dvaadvacáté hodině. Provedený test měl pozitivní na amfetamin.

Policisté ženu dva muže převezli do zdravotnických zařízení, kde se podrobili lékařským vyšetřením i odběrům biologického materiálu.

Řidiči jsou podezřelí ze spáchání přestupků, který budou předány správnímu orgánu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient