Search
Close this search box.

Policisté zadrželi podezřelou dvojici

V nočních hodinách hlídky městské policie ze služebny Městské policie Plzeň – střed provedly kontrolu bytového domu v centru města, kde bylo podezření na neoprávněné užívání neobsazených bytů.

V prvním patře domu si strážníci povšimli pootevřených dveří u jednoho z volných bytů. Uvnitř objevili dvaatřicetiletou ženu a o dva roky staršího muže. Oba se shodli na výpovědi, kdy uvedli, že si do bytového domu chodí sednout na schody. Zrovna v tento den si všimli otevřených dveří do bytu, tak vešli dovnitř a chtěli v něm přespat. K dalšímu šetření si záležitost převzala PČR.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient