Policie zadržela muže, který rozesílal výhrůžné zprávy

Policisté přijali v říjnu letošního roku oznámení o pomluvě, vyhrožování i křivém obvinění. Z uvedeného byl podezřelý šestačtyřicetiletý muž z obce na Domažlicku..
Podezřelý muž prostřednictvím elektronické pošty zasílal od 15. října na různé adresy zprávy, kde o poškozeném uváděl nepravdivé údaje, které jsou způsobilé značnou měrou ohrozit jeho vážnost u spoluobčanů, poškodit jej v zaměstnání, narušit jeho rodinného vztahy nebo způsobit mu jinou vážnou újmu.

Dále vyhrožoval rodinným příslušníkům poškozeného újmou na zdraví. Ve svých zprávách podezřelý i křivě obvinil muže z trestného činu.
Výhružky podezřelého muže se stupňovaly, kdy byla důvodná obava, že dojde k jejich naplnění. Ve středu 30. října policisté podezřelého muže zadrželi.

Policie podala podnět ke vzetí muže do vazby. Na základě příkazu soudu byl muž vzat do vazby.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.