Policisté vypátrali již třikrát odsouzeného lupiče

Až deset let by mohl strávit za mřížemi v minulosti třikrát odsouzený muž, který minulý týden přepadl v Teplicích večerku. Muž v obličeji maskovaný kuklou vstoupil do prodejny a snažil se otevřít pokladnu. Prodavačka se pokusila z večerky utéct, aby zavolala pomoc, lupič ji proto násilím odtáhl do skladu, kde ženu zavřel. Když slyšel, že prodavačka bouchá do stěn a volá o pomoc, vytáhl ji ze skladu a chtěl ji zavřít na toaletě, bránící se ženu pak srazil na zem a z pokladny ukradl asi deset tisíc korun. Policisté podezřelého během jednoho dne vypátrali a zadrželi, následně byl obviněn ze zvlášť závažného zločinu loupeže.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak