Search
Close this search box.

Muž trápil a ponižoval oba své rodiče

Policisté ze Strážnice v úterý zasahovali v rodinném domě v nedaleké obci. Přivolala je, jako již několikrát v minulosti, žena, která spolu se svým manželem je obětí schválností a ponižování ze strany svého syna.

Ten na ně měl plivat a matce bránil v užití WC. V minulosti již policisté v této rodině zasahovali, kdy syn svým rodičům v zimních měsících v obytných místnostech záměrně otevíral dveře a okna a zavíral topení tak, aby došlo k prochladnutí místností. Dále pak rodičům schovává nářadí, uzavírá plyn ke sporáku tak silně, že jej bez nářadí nedokážou povolit a nemohou jej používat. Jindy zase jim ucpal komín na tuhá paliva, aby nemohli zatopit. Když rodiče seděli na židlích u televize, záměrně ji dálkovým ovladačem zesiloval a zeslaboval zvuk a třepal židlemi, na kterých seděli. Když chtěli odejít z místnosti, tak jim bránil v průchodu dveřmi. Policisté všechny okolnosti zvážili a situaci na místě vyhodnotili tak, že čtyřiatřicetiletého muže vykázali na dobu 10 dnů ze společného obydlí. Jeho jednání vůči rodičům prověřujeme jako přestupek proti občanskému soužití.

V letošním roce se na Hodonínsku jedná již o sedmý případ spojený s vykázáním násilné osoby ze společného obydlí. V roce 2017 takových vykázání bylo v našem regionu 21.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient