Policisté v Klatovech řešili vzájemné napadení dvou opilců

V sobotu 9. června tohoto roku krátce po půlnoci v Klatovech vyjížděli policisté i strážnici k fyzickému napadení. Na místě veřejnosti přístupném na ulici Pražské se dva podnapilí muži nejdříve slovně, a poté i fyzicky napadali. Muži následně vyhledali lékařské ošetření.

Dechovým zkouškám se podrobili oba muži a u osmadvacetiletého z obce na Švihovsku bylo naměřeno 1,39 a u druhého šestadvacetiletého muže z Nýrska 2,33 promile alkoholu.

Policie ve věci zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu výtržnictví a případ dále prověřuje.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.