Policisté Ústeckého kraje prezentovali svoji činnost a úspěchy na tiskové konferenci

(Aktualizováno před )

Dne 16. srpna 2018 se konala tisková konference „Týmu TOXI“. Zástupce médií s aktuálními výsledky aTOXI – konference 2018 úspěchy týmu seznamovali vedoucí odboru obecné kriminality SKPV KŘP Ústeckého kraje plk. Mgr. Martin Charvát a vedoucí Týmu TOXI kpt. Ing. Milan Rychnovský.

V úvodu vedoucí odboru obecné kriminality plk. Charvát přiblížil činnost krajského týmu, do kterého jsou zařazeni jak krajští policisté, tak jejich kolegové z jednotlivých územních odborů. Zároveň vyzdvihl úspěchy, kterých tým i přes náročnost odhalování a objasňování kriminality na linii toxi dosahuje. Zdůraznil velmi dobrou spolupráci s dalšími subjekty, která je v oblasti drogové kriminality nenahraditelným prvkem.

Slova vedoucího Týmu TOXI kpt. Rychnovského se opírala i jeho zkušenosti z linie násilné kriminality, která v mnoha směrech s drogovou kriminalitou úzce souvisí. Zástupce médií následně seznámil s několika objasněnými případy výroby a distribuce drog na území kraje. Hovořil také o velkopěstírně marihuany ve Vejprtech, za jejímž odhalením stojí celní protidrogová jednotka, pěstírně v ústeckých Neštěmicích a velkokapacitní výrobně pervitinu v Zeměchách na Lounsku.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz