Search
Close this search box.

Policisté se zaměřili na kapsáře

Na Mikuláše v dopoledních hodinách proběhla na území města Olomouce preventivní akce Policie České republiky a Městské policie Olomouc.

Společná hlídka policistů se zaměřila na prevenci kapesních krádeží a to zejména v místě konání vánočních trhů na Horním náměstí, ale rovněž v supermarketech a přilehlých parkovištích, kde lze v souvislosti s probíhajícím adventem předpokládat zvýšený pohyb lidí. Cílem strážců zákona bylo především informovat širokou veřejnost o problematice krádeží na osobě.

Policisté upozorňovali obyvatele na to, aby si pečlivě hlídali své věci, a tím nedali zlodějům šanci okrást je, neboť právě místa s vysokou kumulací občanů na malém prostoru jsou pro potenciální zloděje vysoce atraktivní a vyhledávaná za účelem protiprávního obohacování.

Na preventivní působení cílené na snížení množství kapesních krádeží se budou policisté zaměřovat i v dalším průběhu vánočních svátků, aby co možná nejvyšší měrou minimalizovali počet případů kapesních krádeží.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient