Search
Close this search box.

Policisté budou ve zvýšené míře dohlížet na objízdnou trasu Novomlýnských nádrží

V souvislosti s instalací mostního provizoria na silnici přes Novomlýnské nádrže budou policisté ve zvýšené míře dohlížet na situaci na objízdných trasách. Úplná uzavírka hlavního silničního tahu z Brna na Vídeň, v úseku Novomlýnských nádrží, začne v noci ze soboty na neděli 25.11. a měla by skončit nejpozději 29. listopadu do půlnoci.

Objízdná trasa ve směru na Brno je vedena přes Dolní Dunajovice, Brod nad Dyjí, Pasohlávky a Novou Ves.

Objízdná trasa ve směru na Vídeň: Nová Ves, Drnholec, Novosedly, Dobré Pole, Březí a dále na komunikaci I/52.

Policie apeluje na řidiče, aby využívali stanovených objízdných tras pro „svůj“ směr, jeli ohleduplně a dodržovali stanovené dopravní značení. Zároveň upozorňují na změnu přednosti v jízdě na křižovatce v Drnholci a zjednosměrnění úseku komunikace u Pasohlávek. U přechodů ke školským zařízením budou ve vybraných časech vozidla zastavovat pověřené osoby. U třech mostů na trase budou v případě potřeby usměrňovat provoz odpovědní pracovníci.

Policisté budou na provoz ve zvýšené míře dohlížet a v případě potřeby jej i usměrňovat, připraveni budou i na urychlené řešení dopravních nehod.

Po samotném mostním provizoriu bude po dokončení instalace možno projíždět v obou směrech s omezením pro nákladní vozy (rozestup). Bude nezbytné dodržet stanovený rychlostní limit. V případě zimní údržby bude provoz na mostním provizoriu pomocí semaforů vždy krátkodobě zastaven.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient