Policisté budou ve zvýšené míře dohlížet na objízdnou trasu Novomlýnských nádrží

V souvislosti s instalací mostního provizoria na silnici přes Novomlýnské nádrže budou policisté ve zvýšené míře dohlížet na situaci na objízdných trasách. Úplná uzavírka hlavního silničního tahu z Brna na Vídeň, v úseku Novomlýnských nádrží, začne v noci ze soboty na neděli 25.11. a měla by skončit nejpozději 29. listopadu do půlnoci.

Objízdná trasa ve směru na Brno je vedena přes Dolní Dunajovice, Brod nad Dyjí, Pasohlávky a Novou Ves.

Objízdná trasa ve směru na Vídeň: Nová Ves, Drnholec, Novosedly, Dobré Pole, Březí a dále na komunikaci I/52.

Policie apeluje na řidiče, aby využívali stanovených objízdných tras pro „svůj“ směr, jeli ohleduplně a dodržovali stanovené dopravní značení. Zároveň upozorňují na změnu přednosti v jízdě na křižovatce v Drnholci a zjednosměrnění úseku komunikace u Pasohlávek. U přechodů ke školským zařízením budou ve vybraných časech vozidla zastavovat pověřené osoby. U třech mostů na trase budou v případě potřeby usměrňovat provoz odpovědní pracovníci.

Policisté budou na provoz ve zvýšené míře dohlížet a v případě potřeby jej i usměrňovat, připraveni budou i na urychlené řešení dopravních nehod.

Po samotném mostním provizoriu bude po dokončení instalace možno projíždět v obou směrech s omezením pro nákladní vozy (rozestup). Bude nezbytné dodržet stanovený rychlostní limit. V případě zimní údržby bude provoz na mostním provizoriu pomocí semaforů vždy krátkodobě zastaven.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient