Policisté budou ve zvýšené míře dohlížet na objízdnou trasu Novomlýnských nádrží

V souvislosti s instalací mostního provizoria na silnici přes Novomlýnské nádrže budou policisté ve zvýšené míře dohlížet na situaci na objízdných trasách. Úplná uzavírka hlavního silničního tahu z Brna na Vídeň, v úseku Novomlýnských nádrží, začne v noci ze soboty na neděli 25.11. a měla by skončit nejpozději 29. listopadu do půlnoci.

Objízdná trasa ve směru na Brno je vedena přes Dolní Dunajovice, Brod nad Dyjí, Pasohlávky a Novou Ves.

Objízdná trasa ve směru na Vídeň: Nová Ves, Drnholec, Novosedly, Dobré Pole, Březí a dále na komunikaci I/52.

Policie apeluje na řidiče, aby využívali stanovených objízdných tras pro „svůj“ směr, jeli ohleduplně a dodržovali stanovené dopravní značení. Zároveň upozorňují na změnu přednosti v jízdě na křižovatce v Drnholci a zjednosměrnění úseku komunikace u Pasohlávek. U přechodů ke školským zařízením budou ve vybraných časech vozidla zastavovat pověřené osoby. U třech mostů na trase budou v případě potřeby usměrňovat provoz odpovědní pracovníci.

Policisté budou na provoz ve zvýšené míře dohlížet a v případě potřeby jej i usměrňovat, připraveni budou i na urychlené řešení dopravních nehod.

Po samotném mostním provizoriu bude po dokončení instalace možno projíždět v obou směrech s omezením pro nákladní vozy (rozestup). Bude nezbytné dodržet stanovený rychlostní limit. V případě zimní údržby bude provoz na mostním provizoriu pomocí semaforů vždy krátkodobě zastaven.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak