Policisté prověřují okolnosti nehody sražené chodkyně a hledají svědky

Dopravní policisté prověřují okolnosti ohlášení dopravní nehody v Děčíně. V pondělí 3. prosince 2018 v 16.35 hodin došlo v děčínské Pohraniční ulici za výjezdem z kruhového výjezdu ve směru z Masarykova náměstí ke střetu osobního automobilu zn. Huyndai I20 hnědé barvy s chodkyní.

Policisté žádají případné svědky dopravní nehody o poskytnutí jejich svědectví policistům, kteří se snaží objasnit průběh pondělní dopravní nehody. Na místě události pomáhalo několik kolemjdoucích oběma účastníkům dopravní nehody. V případě, že můžete policistům poskytnout důležité informace k objasnění průběhu pondělní kolize, neváhejte kontaktovat tísňovou linku Policie ČR 158 případně nejbližší policejní služebnu. Svá svědectví můžete policistům poskytnout i prostřednictvím kontaktů Dopravního inspektorátu Děčín.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.