Policisté při kontrole odchytili opilého řidiče

V sobotu 27. října kolem třetí hodiny odpoledne zastavili policisté osobní automobil Opel, jehož čtyřicetiletý řidič byl pod vlivem alkoholu. Vozidlo zastavila policejní hlídka na ulici Tišnovská ve Velké Bíteši. Na výzvu policistů se řidič podrobil dechové zkoušce, která vykázala pozitivní výsledek. Naměřená hodnota činila 0,66 promile alkoholu. Také opakované měření bylo pozitivní a jeho výsledek byl 0,73 promile. Policisté muži na místě zakázali další jízdu a zadrželi řidičský průkaz. Čtyřicetiletý muž se bude zodpovídat před příslušným správním orgánem z přestupku na úseku dopravy.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.