Policisté při dopravně bezpečnostní akci odhalili 26 přestupků

Policisté v rámci okresní dopravně bezpečnostní akce kontrolovali řidiče na různých místech teritoria Klatovska. Akce proběhla v pondělí 17. září v době od 8.00 do 12.00 hodin a bylo zapojeno 23 policistů. Při akci bylo zjištěno 26 dopravních přestupků a v příkazním řízení uloženo 9 600 Kč.

Obcí Červené Poříčí projížděl řidič s vozidlem značky VW Sharan v 8.53 hodin a překročil nejvyšší dovolenou rychlost v obci, kdy jel rychlostí 64 km/h. Následně byl pětašedesátiletý muž z Přeštic dopravními policisty kontrolován, podrobil se dechové zkoušce a přístroj naměřil 0,40 promile alkoholu.

Řidič požádal o lékařské vyšetření i odběr krve a byl převezen do nemocnice v Klatovech.

Muž je podezřelý ze spáchání přestupku.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.