Policisté pátrali po ztracené ženě, vyšla si na procházku

Ve středu po poledni oznámil na linku tísňového volání policie třiapadesátiletý muž z Brumova-Bylnice, že pohřešuje svou dvaasedmdesátiletou matku, která s ním žije v jedné domácnosti a v noci odešla z domu, aniž by mu cokoli řekla. Vzhledem k povětrnostním podmínkám a venkovní teplotě bylo nutné začít okamžitě jednat. Žena žila navíc v Brumově-Bylnici krátce a nikoho neznala.

Za pomoci policistů z okolních obcí, policistů z prvosledové hlídky a také strážníků Městské policie z Brumova-Bylnice se rozběhla pátrací akce. Policisté nejprve ověřili u příbuzných, zda u nich žena není. Poté prohledali zastávky autobusů, vlaků, místní sídliště a také okolní hřbitovy. Relaci o pátrání po pohřešované seniorce zveřejnili v místním rozhlase. Na základě tohoto oznámení se asi hodinu po zahájení pátrací akce ozval na linku tísňového volání policie muž, který potvrdil, že ženu, jenž odpovídala popisu pohřešované, viděl na místní cyklostezce. Pár minut po tomto oznámení policisté ženu na cyklostezce skutečně našli. Byla v pořádku a vysvětlila, že šla pouze na procházku.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient