Policisté pátrají po totožnosti žen, které by mohly podat informaci o nalezených penězích

Od začátku září policisté z obvodního oddělení 1 Hradec Králové řeší případ zatajení nálezu. Sedmadvacetiletý muž zadal na jednom bankomatu v centru města požadavek na výběr peněz. Po provedené transakci, však požadovaných 1,5 tisíce korun v bankomatu zapomněl a odešel pryč. Po necelé půlhodině si to uvědomil a k bankomatu se vrátil. Peníze tam však již nebyly a nikdo je nikam ani nevrátil.

Z poskytnutého kamerového záznamu policisté zjistili, že po muži během minuty přišly k bankomatu dvě ženy, které by mohly pomoci celý případ objasnit.

Jelikož policisté do současné doby nezjistili jejich totožnost, žádají je, aby se samy přihlásily na jakékoliv služebně, nebo zavolaly na linku 158. Žádají, aby se ozvali i občané, kteří ženy poznají.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.