Policisté pátrají po řidiči, který srazil a zabil chodce. Od nehody ujel

V neděli 9. září 2018 brzy ráno došlo u Veltrus v ulici Pod Horami nedaleko benzínové čerpací stanice Robin Oil ke střetu osobního vozidla s chodcem.

Nezodpovědný řidič nezastavil, neposkytl sraženému první pomoc a z místa nehody ujel. Chodec na místě svým zraněním podlehl. Právě po 4. hodině ranní ho našel na silnici II/101 ležet řidič jiného vozidla jedoucím v protisměru, který okamžitě vše nahlásil a přivolal zdravotnickou záchrannou službu.

Policie žádá řidiče, kteří v inkriminované době místem projížděli, aby se přihlásili mělnickým policistů. Velice by pomohlo poskytnutí záznamů z kamer jejich vozů. Zvláště pak policie žádá řidiče tmavého auta, pravděpodobně značky Golf, se zlatými disky kol, který v blízkosti nehody projížděl. Velmi by pomohlo jeho svědectví.

Pokud máte informace, které by policistům pomohli s vyřešením této tragické dopravní nehody, volejte na telefonní číslo 702 207 899. V pracovní době od 7:30-15:30 můžete volat na telefon 974 876 615. Samozřejmě je možné použít i bezplatnou linku 158.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient