Search
Close this search box.

Policisté pátrají po pohřešovaném muži, který odjel a neozval se své rodině

Pohřešovaný opustil bydliště v obci Chřešťovice včera večer, rodina se v obavách o jeho život a zdraví obrátila na policii. Policisté doposud zjistili, že z domova odjel svým osobním automobilem značky Peugeot, který zůstal odstavený v blízkosti Podolského mostu. Ještě včera ve večerních hodinách probíhala v této lokalitě pátrací akce, do které se zapojili také policejní psovodi i letecká služba.

Mladíka se zatím nepodařilo vypátrat, máte-li k této pohřešované osobě jakékoli informace, neváhejte a obraťte se na policisty na lince 158 nebo osobně na jakékoli služebně.

Datum narození 24.8.1992
Pátrání vyhlášeno 9.7.2018
Bydliště – okres PÍSEK
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška 185 až 190 cm
Zdánlivé stáří 25 až 26 let

Popis osoby
POSTAVA hubená
BARVA VLASŮ hnědočerné
BARVA OČÍ zelená

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient