Search
Close this search box.

Policisté pátrají po nezodpovědném řidiči, prosí veřejnost o pomoc

V neděli 2.12. se krátce před 15. hodinou v obci Vysoká nad Labem stala nehoda dvou osobních vozidel. Řidič auta značky Škoda Fabia jedoucí od obce Býšť směrem na Hradec Králové předjížděl osobní a nákladní vozidlo, při kterém ohrozil protijedoucí auto, s kterým se střetl zpětným zrcátkem. Oba řidiči pokračovali v jízdě, aniž by učinili opatření daná zákonem.

Nebezpečně předjíždějícího řidiče zastavili svědci střetu na vjezdu do Hradce Králové a zavolali dopravní policisty. Třicetiletého řidiče podrobili dechové zkoušce i orientačnímu testu na omamné a psychotropní látky, které byly negativní, a na škodovce odhadli škodu na 2 tisíce korun.

Řidič škodovky do protokolu uvedl, že nezastavil proto, že se domníval, že by nebylo bezpečné zastavit. Je podezřelý z několika přestupků najednou.

Jelikož se policistům do současné doby nepodařilo najít protijedoucí vozidlo, žádají jeho řidiče, aby se přihlásil na lince 158, nebo se dostavil na jakoukoliv policejní služebnu nejlépe však na dopravní inspektorát v Hradci Králové – Malšovicích.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient