Search
Close this search box.

Policisté pátrají po neznámých řidičích

5. listopadu 2018 jel od obce Žebrák směrem na obec Bavoryně, neznámý řidič, který vjel do protisměru. Řidič s protijedoucím vozidlem, strhl řízení vpravo a narazil do silničních svodidel. Ke střetu vozidel nedošlo. Nezjištěný řidič na místě dopravní nehody nezastavil a nesepsal záznam o dopravní nehodě tak, jak mu ukládá zákon. V souvislosti s dopravní nehodou ke zranění osob nedošlo. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 83.000,-Kč.

7. listopadu 2018 v Berouně u prodejny Lidl, neznámý řidič narazil do zadní části zaparkovaného osobního vozidla a z místa dopravní nehody odjel. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 10.000,-Kč.

10. listopadu 2018 v obci Osek jel neznámý řidič, který poškodil zadní dveře zaparkovaného osobního vozidla. Neznámý řidič z místa dopravní nehody ujel. V souvislosti s předmětnou dopravní nehodou nebylo zjištěno ani hlášeno žádné zranění osob. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 5.000,-Kč.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient