Policisté pátrají po neznámých řidičích

5. listopadu 2018 jel od obce Žebrák směrem na obec Bavoryně, neznámý řidič, který vjel do protisměru. Řidič s protijedoucím vozidlem, strhl řízení vpravo a narazil do silničních svodidel. Ke střetu vozidel nedošlo. Nezjištěný řidič na místě dopravní nehody nezastavil a nesepsal záznam o dopravní nehodě tak, jak mu ukládá zákon. V souvislosti s dopravní nehodou ke zranění osob nedošlo. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 83.000,-Kč.

7. listopadu 2018 v Berouně u prodejny Lidl, neznámý řidič narazil do zadní části zaparkovaného osobního vozidla a z místa dopravní nehody odjel. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 10.000,-Kč.

10. listopadu 2018 v obci Osek jel neznámý řidič, který poškodil zadní dveře zaparkovaného osobního vozidla. Neznámý řidič z místa dopravní nehody ujel. V souvislosti s předmětnou dopravní nehodou nebylo zjištěno ani hlášeno žádné zranění osob. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 5.000,-Kč.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.