Search
Close this search box.

Policisté pátrají po muži, který krade z nemocničních pokojů platební karty

Neznámý pachatel obchází nemocnice a využívá nepozornosti pacientů i zdravotnického personálu a volně přístupných pokojů i dalších místností. Tam se pak v nestřeženém okamžiku zmocní peněženek a z nich peněz a platebních karet. Osobní zkušenost již mají v nemocnici ve Znojmě, ale i v Třinci a ve Vizovicích. Došlo k tomu v průběhu dvou uplynulých měsíců a všechna tři města mají jednu společnou osobu.

Policistům se ji podařilo díky vzájemné spolupráci a výměně informací v těchto dnech zjistit. Je to muž na fotografii, který se snaží pomocí odcizených platebních karet v nemocnicích ve Znojmě, Třinci a Vizovicích vybrat z bankomatů peníze. Policisté tímto žádají veřejnost o spolupráci a pacienty i nemocniční personál o větší ostražitost a obezřetnost. Nedávejte zlodějům šanci a jestliže tohoto muže znáte, volejte linku 158.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient