Search
Close this search box.

Policisté Pardubického kraje hledají svědky dopravních nehod

Dne 6. listopadu 2018 došlo v Pardubickém kraji ke dvěma těžkým dopravním nehodám.

K první došlo okolo 14:40 hodin mezi obcemi Podbor a Kostěnicemi. Dvaaosmdesátiletá řidička vozidla značky Škoda 120L jedoucí ze směru od obce Podbor na přímém úseku pravděpodobně nezvládla řízení svého vozidla, dostala smyk a vyjela mimo silnici. Následně se auto ještě několikrát přetočilo přes střechu a skončilo v poli. Škoda byla předběžně odhadnuta na 10.000 Kč.

Druhá událost byla oznámena policistům v 18:04 hodin u obce Vysoké Chvojno. V zatáčce ve směru na obec Chvojenec došlo k těžkému zranění šestašedesátiletého muže, který byl nalezen s jízdním kolem v silničním příkopu. Jak k celé události došlo, v současné době vyšetřuje policie a žádá možné svědky, kteří by mohli přispět k objasnění nehodového děje, aby se s informacemi obrátili na linku 158.

Dechová zkouška u řidičů na místě dopravních nehod nemohla být provedena vzhledem ke zranění, které řidiči utrpěli. Oba byli letecky transportováni do Fakultní nemocnice v Hradci Králové, kde byly nařízeny laboratorní rozbory krve. Příčiny a okolnosti obou dopravních nehod jsou předmětem šetření dopravních policistů.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient