Search
Close this search box.

Policisté odhalili dva opilé řidiče

Policisté při kontrolách odhalili řidiče, kteří usedli za volant vozidel a byli pod vlivem alkoholu.

V sobotu 5. května byl v Sušici na ulici T.G. Masaryka zastaven cizinec, který jel s vozidlem značky Škoda Felicia. Policisté zastavili třiatřicetiletého cizince patnáct minut po devatenácté hodině. Provedená dechová zkouška byla s výsledkem 1,90 a opakovaně 1,83 promile alkoholu.

V Klatovech byl hlídkou policistů zastaven v neděli 6. května letošního roku řidič vozidla na ulici Vídeňské. Policisté kontrolovali šestadvacetiletého muže z obce nedaleko Běšin, když jel po městě s vozidlem značky Peugeot 406. Muž se podrobil dechové zkoušce a přístroj naměřil 1,65 a opakovaně 1,63 promile alkoholu.

Policisté uvedené muže převezli do zdravotnických zařízení, kde se podrobili lékařským vyšetřením i odběrům krve. Řidičské průkazy policisté mužům zadrželi.

V obou případech policie zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient