Search
Close this search box.

Policisté odhalili dva opilé řidiče

Policisté při kontrolách odhalili řidiče, kteří usedli za volant vozidel a byli pod vlivem alkoholu.

V sobotu 5. května byl v Sušici na ulici T.G. Masaryka zastaven cizinec, který jel s vozidlem značky Škoda Felicia. Policisté zastavili třiatřicetiletého cizince patnáct minut po devatenácté hodině. Provedená dechová zkouška byla s výsledkem 1,90 a opakovaně 1,83 promile alkoholu.

V Klatovech byl hlídkou policistů zastaven v neděli 6. května letošního roku řidič vozidla na ulici Vídeňské. Policisté kontrolovali šestadvacetiletého muže z obce nedaleko Běšin, když jel po městě s vozidlem značky Peugeot 406. Muž se podrobil dechové zkoušce a přístroj naměřil 1,65 a opakovaně 1,63 promile alkoholu.

Policisté uvedené muže převezli do zdravotnických zařízení, kde se podrobili lékařským vyšetřením i odběrům krve. Řidičské průkazy policisté mužům zadrželi.

V obou případech policie zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient