Search
Close this search box.

Policisté odhalili dealera pervitinu

Policisté z obvodního oddělení a strážníci Městské policie v Sušici, v rámci hlídkové činnosti zjistili, že podezřelý muž na Sušicku distribuuje pervitin. Případ převzali kriminalisté a soud vydal příkaz k provedení domovní prohlídky v rekreačním objektu nacházejícím se u Sušice i dvou vozidlech.

Policisté ve čtvrtek 24. května tohoto roku provedli domovní prohlídku v chatě a na dalších různých místech u Sušice. Podezřelý muž za použití léků i dalších chemických přípravků opakovaně vyráběl nezjištěné množství pervitinu, jehož byl sám uživatelem i jej prodával dalším osobám. Policisté zajistili různé komponenty, prekurzory a předměty sloužící k výrobě pervitinu i 40 gramů pervitinu, jenž budou předány k dalšímu zkoumání.

Podezřelý šestatřicetiletý muž byl zadržen, k výrobě pervitinu se přiznal a po provedení neodkladných úkonů byl propuštěn. Policie zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy a případ dále prověřuje a šetří.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient