Policisté odhalili dealera pervitinu

Policisté z obvodního oddělení a strážníci Městské policie v Sušici, v rámci hlídkové činnosti zjistili, že podezřelý muž na Sušicku distribuuje pervitin. Případ převzali kriminalisté a soud vydal příkaz k provedení domovní prohlídky v rekreačním objektu nacházejícím se u Sušice i dvou vozidlech.

Policisté ve čtvrtek 24. května tohoto roku provedli domovní prohlídku v chatě a na dalších různých místech u Sušice. Podezřelý muž za použití léků i dalších chemických přípravků opakovaně vyráběl nezjištěné množství pervitinu, jehož byl sám uživatelem i jej prodával dalším osobám. Policisté zajistili různé komponenty, prekurzory a předměty sloužící k výrobě pervitinu i 40 gramů pervitinu, jenž budou předány k dalšímu zkoumání.

Podezřelý šestatřicetiletý muž byl zadržen, k výrobě pervitinu se přiznal a po provedení neodkladných úkonů byl propuštěn. Policie zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy a případ dále prověřuje a šetří.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.