Policisté odchytili muže, který měl u sebe několik desítek gramů marihuany

Včera krátce po deváté hodině ráno projížděli policisté z oddělení služební kynologie ulicí Hřímalého v Plzni, kde si díky osobní a místní znalosti všimli mladíka, který má drogovou minulost. Následně muže dle zákona vyzvali, aby prokázal svou totožnost a přivolali kolegu se speciálně vycvičeným psem na vyhledávání omamných a psychotropních látek. Čtyřnohý parťák označil během chvíle, kde muž své drogy ukrývá. Měl u sebe téměř 20 gramů zakázaných látek. Ze svého jednání se nyní zodpovídá na obvodním oddělení, kde jsou s nim prováděny další úkony.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak