Search
Close this search box.

Policisté odchytili dva řidiče, kteří neměli za volantem co dělat

Dopravní policisté kontrolovali za Hrádkem u Sušice ve čtvrtek řidiče, který jel s VW Caddy směrem na Kolinec. Řidič byl zastaven pětačtyřicet minut po jedenácté hodině dopoledne a policisté zjistili jeho totožnost. Třiačtyřicetiletý muž z obce na Horažďovicku nepředložil řidičský průkaz a uvedl, že má platnou blokaci řidičských oprávnění od měsíce května. Z důvodu bodového hodnocení a muž odevzdal řidičský průkaz na městský úřad.

Další případ řešili policisté v Železné Rudě. Ve čtvrtek kontrolovali řidiče Mercedesu Benz v Alžbětíně. Šoféra zastavili patnáct minut po čtvrté hodině odpolední. Při kontrole policisté zjistili, že sedmačtyřicetiletý cizinec má podle rozhodnutí Městského úřadu v Klatovech uložen trest zákaz činnosti řízení motorových vozidel od počátku měsíce srpna 2018 do prosince 2019.

Muži jsou podezřelí ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient