Search
Close this search box.

Policisté obvinili mladou podvodnici

Z přečinu podvodu byla obviněna 34letá žena, která je podezřelá, že si pod jménem jiné osoby objednala a následně odebrala několik mobilních telefonů.

Obviněná měla zneužít osobní údaje jiné ženy a na splátky zakoupit pět mobilů včetně SIM karet, následně měla některé telefony rozprodat a částečně sama využívat telekomunikační služby. Smluvně sjednané splátky pak nehradila, poškozené společnosti vznikla škoda téměř třicet tisíc korun. Pokud bude obviněná uznána vinnou, hrozí jí až dvouletý trest odnětí svobody.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient