Policisté obvinili mladou podvodnici

Z přečinu podvodu byla obviněna 34letá žena, která je podezřelá, že si pod jménem jiné osoby objednala a následně odebrala několik mobilních telefonů.

Obviněná měla zneužít osobní údaje jiné ženy a na splátky zakoupit pět mobilů včetně SIM karet, následně měla některé telefony rozprodat a částečně sama využívat telekomunikační služby. Smluvně sjednané splátky pak nehradila, poškozené společnosti vznikla škoda téměř třicet tisíc korun. Pokud bude obviněná uznána vinnou, hrozí jí až dvouletý trest odnětí svobody.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak