Policisté obvinili mladíka, který zpronevěřil 101 tisíc korun

Hospodářští kriminalisté ukončili prověřování případu zpronevěry tržby zaměstnancem (22). Muž byl zaměstnán ve společnosti a měl uzavřenou dohodu o odpovědnosti k ochraně svěřených hodnot k vyúčtování. V Klatovech převzal bezpečnostní obaly s finanční hotovostí dne 26. května letošního roku, obal nožem rozřízl a ponechal si část tržby ve výši 101 tisíc korun. Podezřelý muž si přisvojil finanční hotovost, kterou neodevzdal a použil pro vlastní potřebu na splátky svých peněžních závazků.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.