Search
Close this search box.

Policisté objasnili loupežné napadení v Nýrsku

Policisté na oddělení obecné kriminality ukončili prověřování loupeže, ke které došlo v Nýrsku 14. dubna letošního roku v nočních hodinách. Odhalili tři pachatele.

Od komisaře převzal usnesení o zahájení trestního stíhání jednadvacetiletý muž z obce u Klatov a čtyřiadvacetiletý muž z Nýrska ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupež spáchaného formou spolupachatelství. A dále jeden mladistvý ze spáchání provinění loupež spáchaného formou spolupachatelství.

Dne 14. dubna se dvacet minut po půlnoci, nedaleko čerpací stanice v Nýrsku, procházel muž.Postupně jej oslovili tři výtržníci a chtěli cigaretu. Když jim odpověděl, že cigarety nemá, fyzicky ho napadli a rukama sevřenýma v pěst jej udeřili do hlavy. Nohama ho kopali do různých částí těla srazili k zemi. Do ležícího muže opět několikrát kopnuli. Poškozenému z bundy vzali mobilní telefon, paměťovou kartu, pánské hodinky, elektronickou cigaretu a pak z místa odešli.

Zraněný muž byl zdravotnickou službou převezen do nemocnice v Klatovech k ošetření. Po oznámení policisté vyjeli na místo a třicet minut po jedné hodině v noci zadrželi nejstaršího podezřelého muže, druhého o hodinu později a nakonec byl zajištěn i poslední agresor.

Uvedení muži užili násilí v úmyslu se zmocnit cizí věci. Nejstarší muž byl již v minulosti odsouzen za různé trestné činy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient