Search
Close this search box.

Policisté našli pohřešovanou stařenku

Včera večer přijali policisté oznámení o pohřešování ženy (přes 70 let), která měla odejít snad na procházku ve směru z Paskova do Frýdku-Místku, zřejmě po cyklostezce vedoucí kolem řeky. Vzhledem ke zjištěným skutečnostem bylo podezření, že žena mohla být v ohrožení života. Policisté po prověření prvotních informací zahájili pátrací akci, do které se zapojili mimo policistů příslušného obvodního oddělení také policejní psovodi se služebními psy a policisté speciální pořádkové jednotky krajského ředitelství.

Pokud situace dovolila, vytvořili policisté pro efektivní pátrání rojnici. Po půlnoci zaregistrovali policisté, konkrétně speciální pořádkové jednotky, poblíž řeky ležící osobu, paní. Jevila znaky vyčerpání a podchlazení. Policisté se s ní snažili komunikovat, přivolali také lékaře. Na místě poskytovali prvotní, neodkladnou zdravotní pomoc, posléze ženu předali zdravotníkům. Ověřili si, že se jedná o pohřešovanou ženu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient