Policisté na Lounsku zaznamenali vyšší nehodovost

V průběhu minulého týdne zaznamenali policisté vyšší počet dopravních nehod, než týden předešlý. Na lounských silnicích se přihodilo 39 střetů. Naštěstí nedošlo k žádným vážným následkům na životech či zdraví účastníků. Lehce zraněni byli jen 4. Škoda způsobená kolizemi se vyšplhala na 1 711 600 korun. Ani jeden řidič nebyl, podle zjištění policistů, pod vlivem alkoholu. Způsob jízdy stál opět v pomyslném žebříčku na prvním místě s 17 střety. Nehody nezaviněné řidičem si připočetli číslo 10. Rychlost se podílela na nárazech 9krát. Přednost nedali 3 řidiči.

O víkendu se událo 16 dopravních nehod. Ty se obešly bez zranění. Škoda byla vyčíslena na 464 100 korun. Způsob jízdy, rychlost a střety se zvěří se přihodili vždy 5krát. Jednou ke kolizi došlo kvůli nedání přednosti v jízdě.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Mezinárodní kosmická stanice zachycena na Opavsku

V létě, kdy Slunce dosahuje v poledne své nejvyšší polohy, máme jedinečnou šanci vidět Mezinárodní kosmickou stanici (ISS) jak pluje před naším sluncem. Tuto zvláštní událost mohl v sobotu 3. června 2023 pozorovat Petr Horálek, vědec z Fyzikálního ústavu v Opavě. Bylo to v obci Uhlířov u Opavy, kde mohl vidět ISS i spoustu slunečních skvrn.

Proč je Snusim.to první volbou při nákupu nikotinových sáčků a žvýkacích tabáků?

Představte si eshop, který je víc než jen obchodem. Snusim.to je místem, kde se milovníci snusu a nikotinových sáčků shromažďují, sdílejí své zkušenosti a objevují nové produkty. Společnost je známá svou vášní pro své produkty a dlouholetými zkušenostmi v oblasti snusu. Největší prioritou Snusim.to je poskytnout zákazníkům nejlepší zážitek z užívání snusu.

Češi stále více preferují masivní nábytek. Jaké dřevo je nejoblíbenější?

Pokud jste si v poslední době všimli, že v Česku se stále častěji objevuje masivní nábytek, nejste sami. Tento nový trend získává na popularitě a láká stále více lidí nejen svojí robustností, ale hlavně svou kvalitou. Přirozeně výběr správného dřeva je klíčovým faktorem při výrobě tohoto elegantního nábytku a proto se podíváme na to, jaké druhy dřeva jsou momentálně nejoblíbenější. Pokud vás zajímá, jestli jsou vaše preference v souladu s tímto trendem, neváhejte a pokračujte ve čtení!