Search
Close this search box.

Policisté na Klatovsku zadrželi tři řidiče, kteří byli pod vlivem různých návykových látek

Policisté z obvodního oddělení z Nýrska v úterý 13. listopadu tohoto roku zastavili za obcí Strážov řidiče vozidla, kterým byl šestadvacetiletý muž z Klatov. Policisté jej kontrolovali deset minut po patnácté hodině. Test na návykové látky měl pozitivní na amfetamin a metamfetamin.

V obci Malý Bor byl v úterý kontrolován řidič vozidla značky BMW. Policisté řidiče zastavili čtyřicet minut po deváté hodině dopoledne. Provedený test na návykové látky měl pozitivní na konopí.

V sobotu desátého listopadu strážníci v Sušici kontrolovali řidiče vozidla značky Ford Fiesta. Místní osmadvacetiletý muž měl test pozitivní na amfetamin a konopí. Na místo byli přivoláni policisté z obvodního oddělení.

Policisté tři muže převezli do zdravotnických zařízení, kde se podrobili lékařským vyšetřením i odběrům biologických materiálů, kdy u prvního řidiče nebyl proveden odběr moči. Následně byli řidiči převezeni na oddělení k provedení dalších úkonů.

Řidiči jsou podezřelí ze spáchání přestupků, který budou předány správnímu orgánu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient