Policisté na Klatovsku zadrželi tři řidiče, kteří byli pod vlivem různých návykových látek

Policisté z obvodního oddělení z Nýrska v úterý 13. listopadu tohoto roku zastavili za obcí Strážov řidiče vozidla, kterým byl šestadvacetiletý muž z Klatov. Policisté jej kontrolovali deset minut po patnácté hodině. Test na návykové látky měl pozitivní na amfetamin a metamfetamin.

V obci Malý Bor byl v úterý kontrolován řidič vozidla značky BMW. Policisté řidiče zastavili čtyřicet minut po deváté hodině dopoledne. Provedený test na návykové látky měl pozitivní na konopí.

V sobotu desátého listopadu strážníci v Sušici kontrolovali řidiče vozidla značky Ford Fiesta. Místní osmadvacetiletý muž měl test pozitivní na amfetamin a konopí. Na místo byli přivoláni policisté z obvodního oddělení.

Policisté tři muže převezli do zdravotnických zařízení, kde se podrobili lékařským vyšetřením i odběrům biologických materiálů, kdy u prvního řidiče nebyl proveden odběr moči. Následně byli řidiči převezeni na oddělení k provedení dalších úkonů.

Řidiči jsou podezřelí ze spáchání přestupků, který budou předány správnímu orgánu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.