Policisté kontrolovali řidičku, nadýchala téměř dvě promile

Šestého května kolem půl deváté večer kolegové z Poličky kontrolovali osobní automobil s jednačtyřicetiletou řidičkou za volantem. Při kontrole došlo i na dechovou zkoušku. Tato byla u šoférky pozitivní s hodnotou téměř dvě promile alkoholu v dechu. Po takovém zjištění ženě policisté okamžitě zakázali další jízdu a také jí na místě zadrželi řidičský průkaz.

V současné době je podezřelá z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. Za to jí v případě prokázání viny před soudem hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak