Policisté Karlovarského kraje pátrají po tomto zloději, poznáváte ho?

TAMOK JAN
hledaný muž
Datum narození 2.5.1981
Pátrání vyhlášeno 27.10.2016
Bydliště – okres SOKOLOV
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška 170 až 180 cm
Zdánlivé stáří 30 až 35 let

Popis osoby
POSTAVA hubená
BARVA VLASŮ hnědočerné
TVAR VLASŮ vlnité
BARVA VOUSŮ hnědočerné TVAR VOUSŮ vlnité HUSTOTA VOUSŮ středně husté STŘIH VOUSŮ plnovous
BARVA OČÍ hnědá

Karlovarští kriminalisté pátrají po 37letém muži z Kraslic, který je asi 170 až 180 cm vysoké hubené postavy, má hnědé oči a vlnité středně dlouhé hnědočerné vlasy. Na hledaného muže vydal Městský soud v Brně příkaz k zatčení pro přečin Krádež.

Šetřením bylo zjištěno, že by se mohl pohybovat po celé České republice.

V případě jakýchkoliv informací k hledanému muži volejte na bezplatnou telefonní linku 158 nebo se obraťte na nejbližší policejní služebnu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak