Search
Close this search box.

Policisté Karlovarského kraje kontrolovali cizince na stavbě

Policisté z Odboru cizinecké policie Karlovarského kraje kontrolovali v pondělí dne 2. července 2018 na Chebsku několik cizinců, kteří pracovali na jedné místní stavbě rodinných domů. Čtyři cizinci ve věku 28, 31, 45 a 48 let zde vykonávali různou stavební činnost, ačkoliv k této činnosti neměli potřebné povolení. Cizinci byli policisty zajištěni a převezeni na policejní oddělení k provedení úkonů správního řízení ve věci správního vyhoštění. Všem cizincům policisté vydali rozhodnutí o správním vyhoštění a stanovili jim 3 měsíční dobu, po kterou jim není umožněn vstup na území členských států Evropské unie.

V polovině dubna prováděli policisté z Odboru cizinecké policie kontrolu společně s Celní správou a s Celním úřadem zaměřenou na cizineckou problematiku a zaměstnanost cizinců. V rámci uvedené kontrolní činnosti byli ve výrobním objektu na Chebsku při výkonu práce kontrolovány dvě cizinky ve věku 34 a 36 let. Ani jedna žena nepředložila při kontrole Povolení k zaměstnání, zaměstnaneckou kartu ani žádné další jiné potřebné doklady. Policisté s nimi zahájili správní řízení o vyhoštění z území členských států Evropské unie. Následně bylo vydáno rozhodnutí o správním vyhoštění, kdy doba po kterou nesmí vstoupit na území členských států EU, byla v obou případech stanovena na dobu jednoho roku.

Obdobné kontroly budou i nadále pokračovat.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient