Policisté již poněkolikáté hledají dívku, která utekla z diagnostického ústavu

POSPÍŠILOVÁ MARCELA
hledaná žena
Datum narození 18.8.2003
Pátrání vyhlášeno 26.7.2018
Bydliště – okres KOLÍN
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška 160 až 165 cm
Zdánlivé stáří 16 let

Popis osoby
POSTAVA hubená
BARVA VLASŮ hnědočerné
BARVA OČÍ hnědá

Již několikrát hledaná čtrnáctiletá dívka opět utekla z diagnostického ústavu v Praze 4. Tam byla svěřena do péče na základě usnesení Okresního soudu v Kolíně. Dívka utekla ve čtvrtek minulý týden během vycházky.

Jestliže jste dívku viděli nebo víte, kde by se mohla nacházet, kontaktujte linku 158.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak