Policisté hledají svědky událostí v Plzni

Policisté obvodního oddělení Plzeň – střed vedou prověřování v trestní věci fyzického napadení, ke kterému mělo dojít dne 21. července 2018 v době okolo 22:30 hodin v prostorách hlavního vlakového nádraží v Plzni.

Další incident (trestní věc), jež se odehrál na místě veřejnosti přístupném, a který prověřují policisté obvodního oddělení Plzeň – střed, se stal dne 4. července 2018 krátce před jednou hodinou odpoledne v Plzni na křižovatce ulic Tyršova a Sady 5. května. V předmětné křižovatce došlo mezi dvěma řidiči ke vzájemné slovní rozepři, při které mělo dojít k fyzickému napadení. Celý incident měl dle zjištěných skutečností proběhnout za přítomnosti většího počtu dosud nezjištěných osob – svědků.

Policisté se obrací na širokou veřejnost a žádají případné svědky událostí, aby se osobně přihlásili na policejní služebnu obvodního oddělení Plzeň – střed, Anglické nábřeží č. 7, nebo zavolali na telefonní linku 974 325 651 a nebo zavolali na tísňovou linku 158 a pomohli objasnění případů.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.