Search
Close this search box.

Policisté hledají svědky nehody Mazdy v Klatovech

V sobotu 2. června 2018 došlo v Klatovech k dopravní nehodě. Ve 23.20 hodin jel zatím nezjištěný řidič s vozidlem značky Mazda černé barvy, od kruhového objezdu ulicí Tylovo Nábřeží směrem ke křižovatce s ulicí Kollárova. Před křižovatkou najel na obrubník u chodníku a nárazem poškodil veřejné osvětlení.

Při dopravní nehodě došlo ke zranění spolujezdce, kterým byl cizinec a měl sedět na zadním sedadle. Zraněný cizinec byl převezen do nemocnice k ošetření a nadýchal 2,52 promile alkoholu.

V uvedenou dobu měla být ve vozidle další cizinka a cizinec, kteří dechové zkoušky odmítli a byli taktéž pod vlivem alkoholu.

U vozidla se nacházel čtvrtý cizinec, který jako majitel vozidla uvedl, že mu bylo odcizeno a policistům se zatím nepodařilo zjistit, zda byl v době dopravní nehody ve vozidle. Podrobil se dechové zkoušce a přístroj naměřil 2,55 promile alkoholu a k jeho zranění nedošlo.

Policisté žádají případné svědky dopravní nehody o poskytnutí informací, které sdělte na dopravní inspektorát v Klatovech v pracovních dnech na telefonní číslo 974 334 251 nebo 974 334 250. Informace je možno sdělit i prostřednictvím e-mailu: kt.di.podatelna@pcr.cz.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient