Search
Close this search box.

Policisté hledají svědky nehody Mazdy v Klatovech

V sobotu 2. června 2018 došlo v Klatovech k dopravní nehodě. Ve 23.20 hodin jel zatím nezjištěný řidič s vozidlem značky Mazda černé barvy, od kruhového objezdu ulicí Tylovo Nábřeží směrem ke křižovatce s ulicí Kollárova. Před křižovatkou najel na obrubník u chodníku a nárazem poškodil veřejné osvětlení.

Při dopravní nehodě došlo ke zranění spolujezdce, kterým byl cizinec a měl sedět na zadním sedadle. Zraněný cizinec byl převezen do nemocnice k ošetření a nadýchal 2,52 promile alkoholu.

V uvedenou dobu měla být ve vozidle další cizinka a cizinec, kteří dechové zkoušky odmítli a byli taktéž pod vlivem alkoholu.

U vozidla se nacházel čtvrtý cizinec, který jako majitel vozidla uvedl, že mu bylo odcizeno a policistům se zatím nepodařilo zjistit, zda byl v době dopravní nehody ve vozidle. Podrobil se dechové zkoušce a přístroj naměřil 2,55 promile alkoholu a k jeho zranění nedošlo.

Policisté žádají případné svědky dopravní nehody o poskytnutí informací, které sdělte na dopravní inspektorát v Klatovech v pracovních dnech na telefonní číslo 974 334 251 nebo 974 334 250. Informace je možno sdělit i prostřednictvím e-mailu: kt.di.podatelna@pcr.cz.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient