Policisté hledají svědky nehody Mazdy v Klatovech

V sobotu 2. června 2018 došlo v Klatovech k dopravní nehodě. Ve 23.20 hodin jel zatím nezjištěný řidič s vozidlem značky Mazda černé barvy, od kruhového objezdu ulicí Tylovo Nábřeží směrem ke křižovatce s ulicí Kollárova. Před křižovatkou najel na obrubník u chodníku a nárazem poškodil veřejné osvětlení.

Při dopravní nehodě došlo ke zranění spolujezdce, kterým byl cizinec a měl sedět na zadním sedadle. Zraněný cizinec byl převezen do nemocnice k ošetření a nadýchal 2,52 promile alkoholu.

V uvedenou dobu měla být ve vozidle další cizinka a cizinec, kteří dechové zkoušky odmítli a byli taktéž pod vlivem alkoholu.

U vozidla se nacházel čtvrtý cizinec, který jako majitel vozidla uvedl, že mu bylo odcizeno a policistům se zatím nepodařilo zjistit, zda byl v době dopravní nehody ve vozidle. Podrobil se dechové zkoušce a přístroj naměřil 2,55 promile alkoholu a k jeho zranění nedošlo.

Policisté žádají případné svědky dopravní nehody o poskytnutí informací, které sdělte na dopravní inspektorát v Klatovech v pracovních dnech na telefonní číslo 974 334 251 nebo 974 334 250. Informace je možno sdělit i prostřednictvím e-mailu: kt.di.podatelna@pcr.cz.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.