Policisté hledají svědky dvou nehod

V sobotu 13. října asi v půl desáté došlo poblíž hotelu Allvet k dopravní nehodě. Neznámý řidič Fordu Focus jedoucí od Brna začal předjíždět před sebou jedoucí osobní automobil. V té době však již byl předjížděn octavií. Její řidič, aby zabránil střetu s fordem, strhl řízení a narazil do směrového sloupku. Vozidlo ford pokračovalo v jízdě směrem Vyškov. Nehoda byla dodatečně nahlášená. Policie žádá svědky této nehody, aby se přihlásili na telefonu 725 514 773. Využít mohou i bezplatnou tísňovou linku 158.

Stejná čísla mohou vytočit i svědci nehody, která se stala z pondělí na úterý 16.října v Rousínově. Na parkovišti před čerpací stanicí Benzina, které přiléhá ke Slavkovské ulici někdo naboural zaparkovaný návěs. K události došlo mezi sedmnáctou hodinou od pondělí do úterního rána.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak