Search
Close this search box.

Policisté hledají svědky dvou nehod

V sobotu 13. října asi v půl desáté došlo poblíž hotelu Allvet k dopravní nehodě. Neznámý řidič Fordu Focus jedoucí od Brna začal předjíždět před sebou jedoucí osobní automobil. V té době však již byl předjížděn octavií. Její řidič, aby zabránil střetu s fordem, strhl řízení a narazil do směrového sloupku. Vozidlo ford pokračovalo v jízdě směrem Vyškov. Nehoda byla dodatečně nahlášená. Policie žádá svědky této nehody, aby se přihlásili na telefonu 725 514 773. Využít mohou i bezplatnou tísňovou linku 158.

Stejná čísla mohou vytočit i svědci nehody, která se stala z pondělí na úterý 16.října v Rousínově. Na parkovišti před čerpací stanicí Benzina, které přiléhá ke Slavkovské ulici někdo naboural zaparkovaný návěs. K události došlo mezi sedmnáctou hodinou od pondělí do úterního rána.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient