Policisté hledají svědky dopravních nehod

Tachovští dopravní policisté hledají svědky tří nehod, které se staly v uplynulých dnech na Tachovsku.

První nehoda se stala mezi 18. a 19. červnem letošního roku ve Stříbře v Mánesově ulici. Dosud neznámý řidič tam s nezjištěným vozidlem při couvání poškodil vrata garáže u domu č. p. 1045 a poté z místa ujel.

Druhá nehoda se stala 21. června kolem 14:20 hod. v obci Olešná. Dosud neznámý řidič jel s blíže neurčenou dodávkou ve směru na Horšovský Týn. Z dosavadního šetření vyplývá, že při projíždění levotočivé zatáčky přejel neznámý řidič do protisměru, kde se bočně střetl s osobním vozidlem značky Škoda Octavia. Řidič dodávky na místě nezastavil a ujel, aniž by si splnil svoji zákonnou povinnost.

Poslední nehoda se stala 22. června mezi 8:45 hod. a 9:30 hod. v obci Stříbro. Na parkovišti u obchodního domu Lidl poškodil neznámý řidič nezjištěným vozidlem zaparkovaný vůz Hyundai a z místa nehody ujel. Při ohledání nalezli policisté v poškozených částech hyundaie – levý zadní blatník a levý zadní nárazník – otěr modré barvy.

Tachovští dopravní policisté žádají občany, kteří by mohli poskytnout informace k uvedeným nehodám, jež by napomohly jejich řádnému prošetření, aby se jim ozvali na tel.: 974 337 266, 974 337 251. Informace mohou sdělit také na tel.: 974 322 015 nebo na linku tísňového volání 158.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.