Policisté hledají svědky dopravních nehod

(Aktualizováno před )

Tachovští dopravní policisté hledají svědky tří nehod, které se staly v uplynulých dnech na Tachovsku.

První nehoda se stala mezi 18. a 19. červnem letošního roku ve Stříbře v Mánesově ulici. Dosud neznámý řidič tam s nezjištěným vozidlem při couvání poškodil vrata garáže u domu č. p. 1045 a poté z místa ujel.

Druhá nehoda se stala 21. června kolem 14:20 hod. v obci Olešná. Dosud neznámý řidič jel s blíže neurčenou dodávkou ve směru na Horšovský Týn. Z dosavadního šetření vyplývá, že při projíždění levotočivé zatáčky přejel neznámý řidič do protisměru, kde se bočně střetl s osobním vozidlem značky Škoda Octavia. Řidič dodávky na místě nezastavil a ujel, aniž by si splnil svoji zákonnou povinnost.

Poslední nehoda se stala 22. června mezi 8:45 hod. a 9:30 hod. v obci Stříbro. Na parkovišti u obchodního domu Lidl poškodil neznámý řidič nezjištěným vozidlem zaparkovaný vůz Hyundai a z místa nehody ujel. Při ohledání nalezli policisté v poškozených částech hyundaie – levý zadní blatník a levý zadní nárazník – otěr modré barvy.

Tachovští dopravní policisté žádají občany, kteří by mohli poskytnout informace k uvedeným nehodám, jež by napomohly jejich řádnému prošetření, aby se jim ozvali na tel.: 974 337 266, 974 337 251. Informace mohou sdělit také na tel.: 974 322 015 nebo na linku tísňového volání 158.

Převzato ODTUD

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz