Search
Close this search box.

Policisté hledají svědky dopravní nehody v Horažďovicích

Klatovští dopravní policisté se obracejí na veřejnost a hledají svědky dopravní nehody, ke které došlo dne 29. června 2018 v 11:35 hodin u domu č. p. 180 v ulici Strakonická v Horažďovicích. Jedenáctiletý chlapec z Horažďovic zde přecházel vozovku mimo vyznačený přechod pro chodce ve směru od výše uvedeného domu, kdy se nedostatečně přesvědčil, zda může vozovku bezpečně přejít. Při vstupu do vozovky přehlédl zleva jedoucí osobní automobil tovární značky Škoda Rapid šestadvacetileté řidičky z Horažďovic a došlo ke střetu. Při dopravní nehodě utrpěl chlapec lehké zranění a byl převezen do horažďovické nemocnice k ošetření. Požití alkoholických nápojů před jízdou u řidičky policisté vyloučili dechovou zkouškou. Škoda na vozidle byla vyčíslena na 20 tisíc korun.

Při šetření této dopravní nehody se policisté obracejí na případné svědky výše popsané události. Pokud by mohli poskytnout informace k této dopravní nehodě, mohou se přihlásit osobně na Dopravním inspektorátu v Klatovech, nebo zatelefonovat na číslo 974 334 251, případně na bezplatnou tísňovou linku 158.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient