Policisté hledají svědky dopravní nehody v Horažďovicích

Klatovští dopravní policisté se obracejí na veřejnost a hledají svědky dopravní nehody, ke které došlo dne 29. června 2018 v 11:35 hodin u domu č. p. 180 v ulici Strakonická v Horažďovicích. Jedenáctiletý chlapec z Horažďovic zde přecházel vozovku mimo vyznačený přechod pro chodce ve směru od výše uvedeného domu, kdy se nedostatečně přesvědčil, zda může vozovku bezpečně přejít. Při vstupu do vozovky přehlédl zleva jedoucí osobní automobil tovární značky Škoda Rapid šestadvacetileté řidičky z Horažďovic a došlo ke střetu. Při dopravní nehodě utrpěl chlapec lehké zranění a byl převezen do horažďovické nemocnice k ošetření. Požití alkoholických nápojů před jízdou u řidičky policisté vyloučili dechovou zkouškou. Škoda na vozidle byla vyčíslena na 20 tisíc korun.

Při šetření této dopravní nehody se policisté obracejí na případné svědky výše popsané události. Pokud by mohli poskytnout informace k této dopravní nehodě, mohou se přihlásit osobně na Dopravním inspektorátu v Klatovech, nebo zatelefonovat na číslo 974 334 251, případně na bezplatnou tísňovou linku 158.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.