Policisté hledají řidiče, který naboural a ujel

V sobotu 8. prosince asi ve 14 hodin došlo u Drysic k dopravní nehodě. Směrem od Ivanovic na Hané měl jet osobní automobil světle červené barvy. Před Drysicemi při průjezdu pravotočivé zatáčky vyjel jeho řidič částečně vlevo do protisměru a narazil levým zpětným zrcátkem do protijedoucího Fiatu Bravo. Řidič červeného vozidla však pokračoval v jízdě, aniž by zastavil. Mohl odjet na Vyškov nebo Prostějov. Vyškovští dopravní policisté pátrají po řidiči tohoto vozu. Automobil by měl mít poškozené levé zpětné zrcátko, popřípadě jinou černou plastovou část.

Pokud byste mohli přispět k objasnění této nehody, kontaktujte policisty na telefonu 725 514 773 nebo využijte bezplatnou linku 158.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.