Policisté hledají mladíka, který se ztratil v neděli na zábavě v Hrošce

(Aktualizováno před )

Policisté spolu s hasiči, horskou službou a dobrovolníky pátrají po 22letém mladíkovi.

Muže z Bruntálska, který přechodně žije a pracuje na Rychnovsku, svědci naposledy viděli v noci na neděli na zábavě na místním koupališti v obci Hroška na Rychnovsku. Poté, co kamarádi zjistili, že se ztratil, začali po něm pátrat a policii jeho zmizení nahlásili až v neděli večer. Policisté začali prověřovat všechny okolnosti a zahájili pátrání. Už během noci zjišťovali podrobnosti ke všem místům, kde se naposledy mladík pohyboval, ke svědkům, kteří s ním byli v kontaktu. Zároveň jsme prověřili všechna zdravotnická zařízení, zda v nich není mladík hospitalizovaný a zaměřili se i na další objekty a instituce.

V pondělí ráno jsme zahájili rozsáhlé pátrání v Hrošce, které vycházelo z místa posledního výskytu pohřešovaného, tedy z koupaliště a perimetr se rozšířil do okruhu 2 kilometrů v okolí. Hasiči se speciální technikou propátrali nádrž přímo v Hrošce i další dva rybníky poblíž. Policisté prošli vodní toky a další terén, nepřístupné příkopy, skalní srázy, louky i pole. Horská služba se dvěma drony propátrala široké okolí i nepřehledný terén a ihned přinášela výsledky z dané lokality. Kriminalisté operativně pátrali v obci, v samotné Hrošce, ale i v okolních obcích zajistili opakované relace v rozhlase, které o pátrání po mladíkovi informovaly a žádaly občany o případné informace. Po setmění psovod se služebním psem propátrával další vytipovanou lokalitu, bohužel rovněž bezúspěšně.

Pátrací akce po pohřešovaném muži dnes pokračuje, policisté se v současné době zaměřili na další určený objekt s okolím. Spolupracují rovněž s příbuznými mladíka a dalšími dobrovolníky, kteří po mladíkovi také pátrají. Dál shromažďujeme všechny informace, které by mohly vést k jeho nalezení.

Proto i touto cestou policie opětovně žádá všechny, kteří by nám k osobě mladíka a jeho možnému výskytu mohli poskytnout jakékoliv informace, ať kontaktují linku 158 nebo přímo Územní odbor Policie České republiky v Rychnově nad Kněžnou.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz