Policisté hledají lupiče, který přepadl v Kutné Hoře dítě

(Aktualizováno před )

V úterý 23. října v době kolem 13.20 hodin došlo na travnaté ploše vedle domu v ulici Mazákova v Kutné Hoře k loupežnému přepadení nezletilé osoby.

Dosud neznámý pachatel přistoupil zezadu k poškozené osobě, chytil ji za rameno a otočil, následně ji oběma rukama odstrčil, čímž osoba upadla na zem. Pachatel k osobě přistoupil a se slovy: “dej mi všechny peníze a mobil k tomu” ji donutil mu vydat mobilní telefon a finanční hotovost.

Kutnohorští kriminalisté pátrají po totožnosti dosud neznámého pachatele. Prověřují veškeré dostupné informace, kontrolují záznamy městského kamerového systému. Z důsledného vyšetřování se jim podařil získat popis pachatele.

Popis pachatele: muž vysoký asi 170 cm, věk okolo 15- 18 let, krátké tmavohnědé vlasy, pod nosem začínající knírek, hubená postava, oblečen do šedivé mikiny, černých upnutých elastických kalhot, bílé boty značky Puma.

Kriminalisté žádají občany, kteří mají jakékoli informace k případu, či osobě pachatele, aby kontaktovali přímo kutnohorskou kriminálku na telefonním čísle 974 875 352, 356 nebo linku 158.

Převzato ODTUD

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz