Policisté dopadli řidiče, který srazil chodce a ujel

V úterý 27. listopadu policisté z dopravního inspektorátu vyjížděli k nehodě, při které byl zraněn muž. Srazila ho dodávka, jejíž řidič poté ujel. Policisté neponechala nic na náhodě a rozjela se mašinerie pátrání po možném pachateli skutku. Několik dní po nehodě sdělili obvinění osmaosmdesátiletému seniorovi z Litomyšlska. Ten policii sdělil, že si nebyl vědom toho, že srazil člověka. Domníval se, že k poškození jeho vozidla došlo vlivem střetu s protijedoucím vozidlem. Dokonce si náhradní díly na svůj automobil objednal přes internet.

Muž je nyní obviněn z přečinů těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti a také z neposkytnutí pomoci řidičem dopravního prostředku. Za tyto skutky mu v případě prokázání viny před soudem hrozí trest odnětí svobody až na 5 let.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.