Search
Close this search box.

Policisté během víkendu řešili jedenáct nehod

Dopravní policisté řešili v průběhu víkendu 11 nehod, při kterých utrpěly čtyři osoby lehká zranění. Způsobená škoda činí 300 tisíc korun.

V pátek ve 20:20 mezi Městem Albrechtice a místní částí Žáry jel 65letý muž pod vlivem alkoholu z kopce na jízdním kole, nezvládl řízení a upadl na komunikaci. Utrpěl lehká zranění a byl převezen k ošetření do nemocnice. Při dechové zkoušce mu policisté naměřili hodnoty přesahující 1,5 promile alkoholu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient