Policisté během víkendu řešili jedenáct nehod

Dopravní policisté řešili v průběhu víkendu 11 nehod, při kterých utrpěly čtyři osoby lehká zranění. Způsobená škoda činí 300 tisíc korun.

V pátek ve 20:20 mezi Městem Albrechtice a místní částí Žáry jel 65letý muž pod vlivem alkoholu z kopce na jízdním kole, nezvládl řízení a upadl na komunikaci. Utrpěl lehká zranění a byl převezen k ošetření do nemocnice. Při dechové zkoušce mu policisté naměřili hodnoty přesahující 1,5 promile alkoholu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.