Search
Close this search box.

Policisté během tří dnů zadrželi osm opilých řidičů

Během prodlouženého víkendu uvízlo v síti silničních kontrol sedm řidičů, kteří se před jízdou posilnili alkoholem. Jeden pak na sebe upoutal pozornost tím, že havaroval.

Jednalo se o samé muže. Pěti z nich proudilo v krvi do jednoho promile alkoholu a tři nadýchali více než jedno promile.

Neslavné prvenství získal třiačtyřicetiletý řidič Škody Octavia, jehož policisté kontrolovali ve čtvrt na tři v noci z pátku na sobotu v obci Dyjákovice. Jednalo se o hodnotu 2,50 promile alkoholu.

Dopravní nehoda, ve které zřejmě sehrál negativní roli alkohol, se stala v sobotu v osm hodin večer na silnici mezi obcemi Hostěradice a Dobelice. Pětašedesátiletý muž za volantem Toyoty Corolla pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost jízdy při projíždění mírné zatáčky, dostal smyk a skončil v poli s autem otočeným koly vzhůru. Podle prvotních informací utrpěl lehké zranění a na vozidle si neopatrnou jízdou způsobil škodu asi padesát tisíc korun. Vyšlo však také najevo, že má v krvi 1,43 promile alkoholu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient